Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Media
el: Μέσα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
