Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Duration
hu: Időtartam

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Play
hu: Lejátszás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Show progress bar
hu: Állapotsáv mutatása

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
hu: @url távoli webcím nem érhető el.
