Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Mute
kn: ಮೂಕ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
