Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Media
pt: Mídia

en: Loop
pt: Laço

en: Duration
pt: Duração

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Current time
pt: Horário atual

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia

en: Progress
pt: Progresso

en: Restart
pt: Reiniciar

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pt: Não foi possível recuperar a URL remota (@url).
