Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Mute
ug: ئاۋازسىز

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Progress
ug: ماڭغىنى
