Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Volume
ja: ボリューム

en: Media
ja: メディア

en: Loop
ja: ループ

en: Duration
ja: 期間

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: YouTube settings
ja: YouTubeの設定

en: Show progress bar
ja: プログレスバーを表示
