Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Volume
pl: Głośność

en: Loop
pl: Pętla

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Current time
pl: Bieżący czas

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Play
pl: Odtwórz

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Progress
pl: Postęp

en: Show progress bar
pl: Pokaż pasek postępu

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pl: Próba pobrania z zewnętrznego adresu URL nie powiodła się (@url).
