Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Volume
ro: Volum

en: Loop
ro: Buclă

en: Duration
ro: Durată

en: Progress
ro: Progres

en: Restart
ro: Reporniți
