Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Volume
ru: Объем

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Loop
ru: Цикл

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Play
ru: Играть

en: YouTube settings
ru: Настройки YouTube

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Progress
ru: Прогресс

en: Restart
ru: Перезапустить

en: Controls: @controls
ru: Элементы управления: @controls

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ru: Не удалось получить удалённый URL (@url).
