Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
