Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Volume
ca: Volum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Duration
ca: Durada

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Current time
ca: Hora actual

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Show progress bar
ca: Mostra la barra de progrés

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ca: No es pot recuperar la URL remota (@url).
