Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Volume
et: Maht

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Duration
et: Kestus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine
