Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Duration
he: משך

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Fullscreen
he: מסך מלא
