Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Duration
lv: Ilgums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Current time
lv: Šībrīža laiks

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
