Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Duration
tr: Süre

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
tr: Uzak URL (@url) getirilemedi.
