Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Loop
id: Pengulangan

en: Duration
id: Durasi

en: Autoplay
id: Putar otomatis
