Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Volume
es: Volumen

en: Media
es: Multimedia

en: Loop
es: Bucle

en: Duration
es: Duración

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Current time
es: Hora actual

en: Fullscreen
es: Pantalla completa

en: Progress
es: Progreso

en: Show progress bar
es: Mostrar barra de progreso

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
es: No se pudo recuperar la URL remota (@url).
