Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Duration
fa: مدت

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه
