Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Loop
it: Iterazione

en: Duration
it: Durata

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Fullscreen
it: Schermo intero
