Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Loop
nl: Lus

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Current time
nl: Huidige tijd

en: Mute
nl: Dempen

en: Play
nl: Afspelen

en: YouTube settings
nl: YouTube-instellingen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Progress
nl: Voortgang

en: Show progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).
