Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Volume
sk: Objem

en: Media
sk: Médiá

en: Duration
sk: Trvanie

en: Play
sk: Prehrať

en: Show progress bar
sk: Zobraziť progres
