Video Embed Field Plyr (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Volume
uk: Об'єм

en: Loop
uk: Цикл

en: Duration
uk: Тривалість

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Current time
uk: Поточний час

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Play
uk: Відтворити

en: YouTube settings
uk: Налаштування YouTube

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Progress
uk: Поступ

en: Restart
uk: Перезапуск

en: Show progress bar
uk: Показувати індикатор поступу

en: Controls: @controls
uk: Елементи керування: @controls
