Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Template
be: Шаблон

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: Key
be: Ключ

en: Seconds
be: Секунды

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.
