Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Security
da: Sikkerhed

en: Template
da: Skabelon

en: Clear cache
da: Ryd cache

en: Key
da: Nøgle

en: Seconds
da: Sekunder

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: Caches cleared.
da: Cacher tømt.
