Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Player
fr: Lecteur

en: Security
fr: Sécurité

en: Template
fr: Gabarit

en: Clear cache
fr: Vider le cache

en: Expiry
fr: Date d'expiration

en: Key
fr: Clef

en: Seconds
fr: Secondes

en: Video
fr: Vidéo

en: Player settings
fr: Paramètres du lecteur

en: Account settings
fr: Paramètres de compte

en: Caches cleared.
fr: Les caches ont été vidés.
