Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Security
he: אבטחה

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Key
he: מפתח

en: Seconds
he: שניות

en: Video
he: וידאו

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Caches cleared.
he: המטמונים נוקו.
