Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Player
hu: Lejátszó

en: Security
hu: Biztonság

en: Template
hu: Sablon

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Key
hu: Kulcs

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Video
hu: Videó

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: Secret
hu: Titok
