Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Security
ja: セキュリティー

en: Template
ja: テンプレート

en: Clear cache
ja: キャッシュをクリア

en: Key
ja: キー

en: Seconds
ja: 秒

en: Video
ja: ビデオ

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: Caches cleared.
ja: キャッシュがクリアーされました。
