Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Security
jv: Jagabaya

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: Key
jv: Kunci

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: Caches cleared.
jv: Telihé uwis diresiki.
