Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Player
kn: ಆಟಗಾರ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
