Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Security
pt: Segurança

en: Template
pt: Modelo

en: Clear cache
pt: Limpar cache

en: Key
pt: Chave

en: Seconds
pt: Segundos

en: Account settings
pt: Opções da conta

en: Caches cleared.
pt: Todos os caches foram limpos.

en: Secret
pt: Segredo
