Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Template
ro: Șablon

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Key
ro: Cheie

en: Seconds
ro: Secunde

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost șterse.
