Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Player
ru: Плеер

en: Security
ru: Безопасность

en: Template
ru: Шаблон

en: Clear cache
ru: Очистить кэш

en: Expiry
ru: Окончание срока

en: Key
ru: Ключ

en: Seconds
ru: Секунды

en: Video
ru: Видео

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: Caches cleared.
ru: Кэш очищен

en: Secret
ru: Секрет
