Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Security
tr: Güvenlik

en: Template
tr: Şablon

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: Key
tr: Anahtar

en: Seconds
tr: Saniye

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: Caches cleared.
tr: Önbellekler temizlendi.
