Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Player
uk: Програвач

en: Security
uk: Безпека

en: Template
uk: Шаблон

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Expiry
uk: Закінчується

en: Key
uk: Ключ

en: Seconds
uk: Секунди

en: Video
uk: Відео

en: Player settings
uk: Параметри програвача

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: Secret
uk: Таємний
