Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Key
az: Açar

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.
