Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Template
cs: Šablona

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Key
cs: Klíč

en: Seconds
cs: Sekund

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: Caches cleared.
cs: Vyrovnávací paměť vyčištěna.

en: Secret
cs: Klíč
