Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Player
es: Reproductor

en: Security
es: Seguridad

en: Template
es: Plantilla

en: Clear cache
es: Vaciar caché

en: Key
es: Clave

en: Seconds
es: Segundos

en: Video
es: Vídeo

en: Account settings
es: Configuración de la cuenta

en: Caches cleared.
es: Cachés vaciadas.
