Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Security
fa: امنیتی

en: Template
fa: قالب

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Key
fa: کلید

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Video
fa: ویدیو

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Caches cleared.
fa: حافظه موقت پاکسازی شد.
