Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Security
lv: Drošība

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Key
lv: Atslēga

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas
