Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Template
ar: القالب

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Key
ar: المفتاح

en: Seconds
ar: ثوان

en: Video
ar: فيديو

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: Caches cleared.
ar: تم مسح ذاكرات التخزين الموقت.
