Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Template
bg: Шаблон

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Key
bg: Ключ

en: Seconds
bg: Секунди

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта
