Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Player
ca: Reproductor

en: Security
ca: Seguretat

en: Template
ca: Plantilla

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Expiry
ca: Expiració

en: Key
ca: Clau

en: Seconds
ca: Segons

en: Video
ca: Vídeo

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.
