Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Security
de: Sicherheit

en: Template
de: Vorlage

en: Clear cache
de: Cache leeren

en: Expiry
de: Ablaufdatum

en: Key
de: Schlüssel

en: Seconds
de: Sekunden

en: Player settings
de: Player-Einstellungen

en: Account settings
de: Kontoeinstellungen

en: Caches cleared.
de: Die Caches wurden geleert.
