Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Key
el: Κλειδί

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.
