Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Clear cache
fi: Puhdista välimuisti

en: Key
fi: Avain

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Player settings
fi: Esityskerroksen asetukset

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Caches cleared.
fi: Välimuistit tyhjennetty.
