Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Player
gl: Reproductor

en: Security
gl: Seguranza

en: Template
gl: Modelo

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Key
gl: Clave

en: Seconds
gl: Segundos

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.
