Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Template
hr: Predložak

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: Key
hr: Ključ

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.
