Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Security
id: Keamanan

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: Key
id: Kunci

en: Seconds
id: Detik

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: Caches cleared.
id: Singgahan sudah dikosongkan.
