Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Security
it: Sicurezza

en: Clear cache
it: Svuota la cache

en: Key
it: Chiave

en: Seconds
it: Secondi

en: Account settings
it: Impostazioni profilo

en: Caches cleared.
it: Cache eliminate.
